Kim jestem?

Cześć! Nazywam się Anna Kapka i witam Cię serdecznie na moim blogu!

Moje miejsce w sieci powstało z budzącej się we mnie wewnętrznej potrzeby dzielenia się z innymi tym, co robię i co czuję 🙂 Znajdziesz tutaj wszystko to, co interesuje mnie najbardziej i czym chętnie chcę się z Tobą podzielić i zainspirować – od rozwoju osobistego, recenzji książek, przez artystyczne inspiracje – do przepisów kulinarnych 😊

Studiuję Inżynierię Biomedyczną na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym (UTP) w Bydgoszczy. Obecnie biorę udział w programie ERASMUS+ i od października 2018 studiuję w Niemczech w mieście Paderborn na Paderborn Universität. Na co dzień łączę studia oraz pracę zdalną w polsko-niemieckiej firmie.

W okresie od lipca do końca września br. brałam udział w stażu zagranicznym w Berlinie w ramach uczelnianego projektu Szarżuj na staż! Ale to nie koniec moich zagranicznych przygód 😉 W latach poprzednich odwiedziłam Niemcy dwukrotnie, a także Norwegię.

W styczniu 2017 r. spotkałam na swojej drodze międzynarodową fundację The Art of Living wraz ze swoim bardzo licznym gronem wspaniałych wolontariuszy. Od tego czasu mój rozwój znacznie nabrał tempa. Kilka razy odwiedziłam Centrum Promocji Zdrowia Taraska, biorąc udział w kursach rozwoju osobistego oraz odbywając wolontariat. W kwietniu 2017 r. miałam zaszczyt współorganizować kurs Fundacji na mojej uczelni, a na początku grudnia 2018 r. wraz z innymi wolontariuszami współorganizowałam zdalnie kurs Happiness Program – Sztuka oddechu w Bydgoszczy.

Między innymi dzięki The Art of Living zaczęłam mieć kontakt z osobami z całego świata, poznawać przeróżne kultury, smaki, języki, religie, punkty widzenia, co ostatecznie w krótkim czasie przełamało moją barierę mówienia w językach obcych i dodało mi odwagi do podróżowania. A jak wiadomo – podróże kształcą i znacznie poszerzają sposób myślenia i postrzegania świata.

I tak oto jestem teraz tutaj na studiach w Paderborn. Co będzie dalej? Zobaczymy 😉

Miło mi, że tu jesteś!

P.S. Jeżeli chciałbyś się ze mną skontaktować, pisz: anna.kapka.96@gmail.com

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.