Kim jestem?

Cześć!

Skoro mam zaszczyt gościć Cię w tych moich skromnych internetowych progach,
wypadałoby, abym Ci się przedstawiła.

Na początek kilka faktów.
Nazywam się Anna Kapka. Mieszkam w malowniczej wioseczce niedaleko Bydgoszczy.
Studiuję Inżynierię Biomedyczną na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy.

A teraz nieco filozoficznie.
Jest kilka pytań, których nie lubię szczególnie:
Czym się interesujesz? Kim chcesz być?

Gdy słyszę te słowa, zawsze mam pustkę w głowie. I to nie dlatego, że nie mam zainteresowań. Mam. Jest ich nawet sporo. Jednak do tej pory nie umiem określić, które z nich jest najważniejsze i któremu chciałabym się poświęcić najbardziej. A może to jest nieco inaczej? A jeśli nie powinnam wcale wybierać? Może lepiej byłoby połączyć kilka pasji w coś zupełnie nowego?

I właśnie po to powstał ten blog. Chciałabym tu pisać o moich zainteresowaniach – tych większych i mniejszych. O tym, co daje mi radość, czego nie lubię, co mnie martwi, a co sprawia, że się uśmiecham 😀 Być może dzięki blogowaniu obiorę jakiś konkretny kierunek? Jestem również niezmiernie ciekawa o czym będę tutaj pisała najczęściej.

Gdybym jednak miała odpowiedzieć na pytanie: „Czym się interesujesz?”, to najtrafniejsza odpowiedź brzmi: życiem. Interesuję się życiem. Uwielbiam obserwować. Fascynuje mnie natura – jej różnorodność i ogromna siła. Fascynują mnie ludzie – ich opowieści i historie, sposób bycia i postrzegania świata. Dlaczego jesteśmy wszyscy tak podobni i jednocześnie tak różni? Dlaczego takie same doświadczenia życiowe odbieramy inaczej? Co nami w życiu kieruje? Dlaczego jedni z nas są szczęśliwi a inni nie? Czemu niektórzy mogą pochwalić się pasmem sukcesów, podczas gdy innym nic nie wychodzi? Czy da się to zmienić?

Jestem ciekawe i dociekliwe jajo, które wszystko chciałoby wiedzieć. A kiedy już się dowie czegoś ciekawego, to chce się podzielić tym z innymi – chociażby na tym blogu 😀

Miłego czytania!

Ania

P.S. Jeżeli chciałbyś się ze mną skontaktować, pisz: anna.kapka.96@gmail.com

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.