Recenzja: kurs Yes!Plus The Art of Living

Miniony weekend był dla mnie jednym z tych najbardziej intensywnych oraz jednocześnie tych, które dają najwięcej energii na nadchodzący tydzień (i nie tylko!) Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach dla młodzieży Yes!+ (Youth Empowerment Seminar+) organizowanych przez Fundację The art of Living. To było ponad 15 godzin mile i aktywnie spędzonego czasu wśród wyjątkowych ludzi!

Od mojego poznania Fundacji minęły dopiero 2 miesiące a zdążyłam w tym czasie uczestniczyć już w 3 organizowanych zajęciach – kursie Yes! Plus, I meditate oraz Stress? Out! Polecam wszystkie!

 

 

Czym jest Yes! Plus i czego na nim doświadczyłam?

Poznałam kilkanaście nowych osób, które czują i myślą podobnie jak ja. Ludzie, którzy uwielbiają się rozwijać, stawiać czoła nowym wyzwaniom i cieszyć się życiem – takim, jakie jest! Pełnym wzlotów i upadków, sukcesów i porażek. Po prostu! To było niewiarygodne, jak bardzo zdążyliśmy się zintegrować na warsztatach. Początkowo zdystansowani do siebie, by na koniec żegnać się wieloma uściskami i serdecznymi uśmiechami!

Nauczyłam się kilku elementów Yogi – m.in. powitań słońca.

Poznałam techniki oddechowe, które pomagają radzić sobie ze stresem i  skutecznie podnoszą poziom energii.

Brałam udział w różnych ciekawych grach i zabawach, które odbywały się na sali jak i na mieście. Miałam okazję bardziej poznać siebie w działaniu oraz zintegrować się z grupą. Zadania były naprawdę różne – od takich, które sprawiały dużo radości, po takie, które stanowiły spore wyzwanie.

Miałam możliwość doświadczyć niezwykłego wpływu medytacji na ciało i duszę. Myślę, że warto z czasem uczynić ją codziennym nawykiem.

Yes! Plus to maximum praktyki i minimum teorii. Nastawienie na umiejętności przydatne w życiu. Podczas kursu dowiesz się o różnych rodzajach energii, poznasz poziomy istnienia a także wiele mechanizmów rządzących nami na co dzień, o których nie mamy pojęcia, bądź nie jesteśmy ich świadomi.

Ten kurs to także muzyka towarzysząca podczas wielu ćwiczeń. Muzyka dobrana starannie, dynamiczna i pozwalająca się zrelaksować.

To dużo śmiechu i nauki poprzez zabawę! To możliwość podkręcenia swojej kreatywności i umiejętności liderskich w przyjaznej atmosferze.

Wiedza i doświadczenie wyniesione z Yes! Plusa to duży zastrzyk energii i natchnienie do działania i rozwijania się. Moje motto wyniesione z warsztatów:

Działaj zawsze na 100%!

Yes! Plus to zdecydowanie kurs wyjątkowy, oparty na nowatorskich metodach nauczania. Prowadzony jest na całym świecie m. in. na wielu prestiżowych uniwersytetach, jak Stanford czy Columbia.

Za profesjonalnością i wyjątkową atmosferą panującą na kursach, w których uczestniczyłam, stoją Natalia Buczkowska oraz Michał Niewęgłowski – wieloletni nauczyciele The art of Living. Dziękuję Wam za Wasze serce włożone w zajęcia, cierpliwość oraz ogromną wiedzę, którą lubicie się dzielić! 

 

Czy uczestnikom bydgoskiego Yes! Plusa podobał się weekend spędzony w taki sposób?
Myślę, że uśmiechy na zdjęciu mówią same za siebie 😉

 

Czy wiesz, że…
Yes! Plus to najczęściej wybierane szkolenie
m.in. przez pracowników Google’a?

.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej:
.

Zajrzyj na oficjalną stronę Fundacji The Art of Living
.


.

Przeczytaj informacje o kursie Yes! Plus

.
.
♦ 
Sprawdź terminy aktualnych kursów The Art of Living na terenie całej Polski

.
Kurs Yes! Plus okiem nauczyciela The Art of Living (po angielsku)

 


Szczegółów, co działo się na kursie, zdradzać nie będę. Jeżeli będziesz wcześniej dokładnie wiedział, co Cię czeka to cała radość z odkrywania wielu rzeczy nie będzie już tym samym. To po prostu trzeba przeżyć! Jeżeli jesteś zainteresowany taką formą rozwijania się i ciekawy jak wyglądają warsztaty – zapraszam Cię na zupełnie darmowy, 2 godzinny kurs YES! + FIRST STEP, który odbędzie się na UTP w Bydgoszczy już 5 kwietnia! To będzie namiastka tego, co dzieje się na płatnych  kilkudniowych szkoleniach. Szczegóły na plakacie poniżej. Warsztaty poprowadzi Natalia Buczkowska. Odbędą się one w ramach NZSowego projektu Drogowskazy Kariery.


kurs YES! + FIRST STEP
5 kwietnia 2017 r. godz. 11:00 -13:00
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy,
Aleja prof. Sylwestra Kaliskiego 7 (Fordon),
Budynek RCI (Regionalne Centrum Innowacyjności), sala C8

 

.
5 kwietnia w godz. 18:30 – 20:30 odbędzie się w naszym mieście również kurs Stress Out / Weź głęboki oddech. Bydgoszcz w Prywatnej Szkole Perpetuum Mobile przy ul. Chopina 28.

.
Życzę Wam dużo mocy i energii
oraz do zobaczenia na YES! + FIRST STEP!

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.