Yes! Plus – działaj zawsze na 100%!

Miniony weekend był dla mnie jednym z tych najbardziej intensywnych oraz jednocześnie tych, które dają najwięcej energii na nadchodzący tydzień (i nie tylko!) Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach dla młodzieży Yes!+ (Youth Empowerment Seminar+) organizowanych przez Fundację The art of Living. To było ponad 15 godzin mile i aktywnie spędzonego czasu wśród wyjątkowych ludzi!

Od mojego poznania Fundacji minęły dopiero 2 miesiące a zdążyłam w tym czasie uczestniczyć już w 3 organizowanych zajęciach – kursie Yes! Plus, I meditate oraz Stress? Out! Polecam wszystkie!

 

 

Czym jest Yes! Plus i czego na nim doświadczyłam?

Poznałam kilkanaście nowych osób, które czują i myślą podobnie jak ja. Ludzie, którzy uwielbiają się rozwijać, stawiać czoła nowym wyzwaniom i cieszyć się życiem – takim, jakie jest! Pełnym wzlotów i upadków, sukcesów i porażek. Po prostu! To było niewiarygodne, jak bardzo zdążyliśmy się zintegrować na warsztatach. Początkowo zdystansowani do siebie, by na koniec żegnać się wieloma uściskami i serdecznymi uśmiechami!

Nauczyłam się kilku elementów Yogi – m.in. Powitania Słońca.

Poznałam techniki oddechowe, które pomagają walczyć ze stresem i  skutecznie podnoszą poziom energii.

Brałam udział w różnych ciekawych grach i zabawach, które odbywały się na sali jak i na mieście. Miałam okazję bardziej poznać siebie w działaniu oraz zintegrować się z grupą. Zadania były naprawdę różne – od takich, które sprawiały dużo radości, po takie, które stanowiły spore wyzwanie.

Miałam możliwość doświadczyć niezwykłego wpływu medytacji na ciało i duszę. Myślę, że warto z czasem uczynić ją codziennym nawykiem.

Yes! Plus to maximum praktyki i minimum teorii. Nastawienie na umiejętności przydatne w życiu. Podczas kursu dowiesz się o różnych rodzajach energii, poznasz poziomy istnienia a także wiele mechanizmów rządzących nami na co dzień, o których nie mamy pojęcia, bądź nie jesteśmy ich świadomi.

Ten kurs to także muzyka towarzysząca podczas wielu ćwiczeń. Muzyka dobrana starannie, dynamiczna i pozwalająca się zrelaksować.

To dużo śmiechu i nauki poprzez zabawę! To możliwość podkręcenia swojej kreatywności i umiejętności liderskich w przyjaznej atmosferze.

Wiedza i doświadczenie wyniesione z Yes! Plusa to duży zastrzyk energii i natchnienie do działania i rozwijania się. Moje motto wyniesione z warsztatów:

Działaj zawsze na 100%!

Yes! Plus to zdecydowanie kurs wyjątkowy, oparty na nowatorskich metodach nauczania. Prowadzony jest na całym świecie m. in. na wielu prestiżowych uniwersytetach, jak Stanford czy Columbia.

Za profesjonalnością i wyjątkową atmosferą panującą na kursach, w których uczestniczyłam, stoją Natalia Buczkowska oraz Michał Niewęgłowski – wieloletni nauczyciele The art of Living. Dziękuję Wam za Wasze serce włożone w zajęcia, cierpliwość oraz ogromną wiedzę, którą lubicie się dzielić! 

 

 

Czy uczestnikom bydgoskiego Yes! Plusa podobał się weekend spędzony w taki sposób?
Myślę, że uśmiechy na zdjęciu mówią same za siebie 😉

 

Czy wiesz, że…
Yes! Plus to najczęściej wybierane szkolenie
m.in. przez pracowników Google’a?

.

 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej:
.

Zajrzyj na oficjalną stronę Fundacji The Art of Living:
.


.

Przeczytaj informacje o kursie Yes! Plus:

.
.
♦ 
Sprawdź terminy nadchodzących kursów:

.
Kurs Yes! Plus okiem nauczyciela The Art of Living:

 


Szczegółów, co działo się na kursie, zdradzać nie będę. Jeżeli będziesz wcześniej dokładnie wiedział, co Cię czeka to cała radość z odkrywania wielu rzeczy nie będzie już tym samym. To po prostu trzeba przeżyć! Jeżeli jesteś zainteresowany taką formą rozwijania się i ciekawy jak wyglądają warsztaty – zapraszam Cię na zupełnie darmowy, 2 godzinny kurs YES! + FIRST STEP, który odbędzie się na UTP w Bydgoszczy już 5 kwietnia! To będzie namiastka tego, co dzieje się na płatnych  kilkudniowych szkoleniach. Szczegóły na plakacie poniżej. Warsztaty poprowadzi Natalia Buczkowska. Odbędą się one w ramach NZSowego projektu Drogowskazy Kariery.


kurs YES! + FIRST STEP
5 kwietnia 2017 r. godz. 11:00 -13:00
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy,
Aleja prof. Sylwestra Kaliskiego 7 (Fordon),
Budynek RCI (Regionalne Centrum Innowacyjności), sala C8

 

.
5 kwietnia w godz. 18:30 – 20:30 odbędzie się w naszym mieście również kurs Stress Out / Weź głęboki oddech. Bydgoszcz w Prywatnej Szkole Perpetuum Mobile przy ul. Chopina 28.

.
Życzę Wam dużo mocy i energii
oraz do zobaczenia na YES! + FIRST STEP!

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.